• Biegi przełajowe Katowice-Zadole 9.06.2022

• Warsztaty teatralne

Klasy 3a i 3b biorą udział w projekcie prowadzonym przez animatorów Teatru Ateneum pt. Ptaszarnia. Klasy odbyły już  warsztaty w Rezerwacie Przyrody "Las Murckowski" oraz bawiły się w teatr cieni własnoręcznie wykonanymi kukiełkami. Zabawa była przednia

• Śląski tydzień- "KOCHAMY ŚLĄSK"

"Kopciuszek po slonsku"

• "BEZPIECZEŃSTWO NA SZCZYCIE"

Spotkanie  naszych dzieci w Pałacu Młodzieży z byłym dyrektorem TPN Pawłem Skawińskim.

• Informacja o pogrzebie

Pogrzeb śp. Katarzyny Tochowicz odbędzie się 4 czerwca (sobota) o godz. 9.30 na cmentarzu przy ul. Murckowskiej.

• Pożegnanie

Z wielkim smutkiem i żalem informujmy, że zmarła Pani Katarzyna Tochowicz wicedyrektor szkoły i psycholog. Informacje o miejscu i terminie pogrzebu będą zamieszczone w poźniejszym terminie.
                                Pogrążona w smutku cała społeczność szkolna

• Warsztaty pierwszej pomocy klasy 2

• Rajd szkolny- Przegibek 2022

Wczoraj 1 czerwca byliśmy na 55 rajdzie Rajdzie Górskim naszej szkoły. Wchodziliśmy na Przegibek gdzie na polanie przy schronisku bawiliśmy się wspaniale (przeciągaliśmy samochód, bawiliśmy się chustą integracyjną, tańczyliśmy, rysowaliśmy oraz jedliśmy kiełbaski z grilla).

•  REKRUTACJA ROK SZKOLNY 2022/23

REKRUTACJA PODSTAWOWA

Zgłoszenia z rejonu   21.03 – 08.04

Weryfikacja zgłoszeń z rejonu   21.03 – 13.04

Zakwalifikowani i niezakwalifikowani   21.04 do 15.00

Przyjęci i nieprzyjęci 25.04 do 15.00

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Zgłoszenia i składanie wniosków z poza rejonu oraz uzup. z rejonu      09.05 – 20.05

Weryfikacja przez komisję   09.05 – 26.05

Zakwalifikowani i niezakwalifikowani   31.05 do 15.00

Potwierdzenie woli   31.05 – 10.06

Przyjęci i nieprzyjęci  27.06 do 15..00

• Poznajemy zawody!

To był fantastyczny dzień klasy 2 b oraz naszych ukraińskich uczniów spędzony w warsztacie zaprzyjaźnionego rodzica, Pana Denisa Trasko.

Na miejscu poznaliśmy specyfikę zawodu stolarza, organizację pracy w zakładzie, maszyny i narzędzia umożliwiające obróbkę drewna na poszczególnych stanowiskach pracy.

Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz ogrom wiedzy.

Zapraszamy na krótką relację w warsztatów

• Sprzęt sportowy

Rada Rodzicow zakupiła dla naszych dzieci sprzęt sportowy. Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy!

Pierwsze zajęcia wf z nowym sprzętem sportowym- klasy drugie. Dziękujemy Radzie Rodziców za sprzęt 😀

• Spotkanie klasy 1a ze Strażą Miejską- nasze bezpieczeństwo na drodze!

• Rekolekcje 16-18.05

Rekolekcje szkolne prowadzone przez o.Radomira

• Przedstawienie "Czerwonego Kapturka" w j. angielskim

• Lekcja przyrody po polsku

Uczniowie z Ukrainy wraz koleżankami i kolegami z klasy 3b w Parku Zadole.

• Wiersze Tuwima- przedstawienie teatralne

• Tańce na dużej przerwie

Od kilku dni na dużej przerwie na 1 piętrze starsi uczniowie prowadzą tańce dla wszystkich 💃zapraszamy

• Święto Konstytucji 3 Maja

• Dzień Flagi

Klasa 1a z flagą

• TYDZIEŃ EKOLOGICZNY

Przed nami Tydzień Ekologiczny w trakcie którego dowiemy się jak oszczędzać wodę, że toaleta to nie śmietnik, co żyje w glebie, co to smog i co najbardziej zanieczyszcza powietrze, dlaczego warto chronić gatunki zagrożone, wykonamy różne prace plastyczne i otrzymamy ekozadanie do wykonania. W ostatnim dniu będziemy mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie ekologicznym.

Zadania ekologiczne klasa 1a