• Wielkanoc 2022

Zdrowych i Wesołych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

• 7 kwietnia Światowy Dzień Zdrowia

Pamiętamy o badaniach profilaktycznych, aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu. Biorąc pod uwagę to ostatnie - klasa 2a zaprasza do obejrzenie krótkiej inscenizacji pt. "Jarzynowa awantura".

• Wystawa w naszej szkole

W naszej szkole dzięki, uprzejmości ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego, zagościła wystawa w ramach projektu unijnego Międzynarodowa Mobilność Uczniów „W różnorodności siła”.  Projekt ma zwrócić uwagę na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz na wielokulturowość.

• Dzień Sw. Patryka

Wczoraj w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Irlandii. Były tradycyjne tańce, zielony magiczny napój i skrzat Leprechaun z garncem złota;). Poznaliśmy historię i tradycję związaną z obchodami narodowego święta Irlandii - było zielono i zapachniało wiosną.

• Dzień otwarty

• Iнформації для громадян України- informacja dla Obywateli Ukrainy

• 8 marca- Dzień Kobiet

Wszystkim Kobietom  dużym i małym w dniu Ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!!!!

• Ważne

• Walentynki 2022

• Ferie 2022

Wszystkim- życzymy wspaniałych, zdrowych i udanych ferii !!!!

• Pasowanie na czytelnika klasa 1a !

Dzisiaj biblioteka szkolna gościła wyjątkowych gości, uczniów klasy I A, którzy po złożeniu uroczystej przysięgi zostali pełnoprawnymi członkami naszej biblioteki. Nowi czytelnicy zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki, czytelni, odgadywali bajkowe zagadki, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książkę „Pierwsze abecadło” będącą zaproszeniem do odbycia niezwykłej przygody jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy, zdania, aż wreszcie w całą powieść. Gratulacje!!!!

• Dzień Bezpiecznego Internetu- 8 lutego!

Klasy wykonały plakaty.

• Półkolonie w ferie zimowe.😃

W terminie od 14.02.2022 r. do 18.02.2022 r. w naszej szkole odbędą się półkolonie zimowe „ZIMOWE PRZYGODY – NIE POZWÓL NA NUDĘ W FERIE"

Zapisy i wpłaty u kierownika półkolonii do 9.02.2022r.

Potrzebne dokumenty należy pobrać ze strony internetowej szkoły.

Termin oddania dokumentacji 9.02.2022 r.

Nie przewidujemy rezerwacji miejsc o kolejności przyjęcia decyduje dokonana wpłata oraz oddanie potrzebnej dokumentacji.

Kierownik półkolonii Aleksandra Legierska

• Mistrz Matematyki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany w nowym serwisie edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.

Konkurs skierowany jest do uczniów na wszystkich etapach szkolnej edukacji, a także do studentów oraz do osób dorosłych. Organizatorzy przygotowali zagadnienia na różnych poziomach zaawansowania. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny!

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Matematyki przystąpić można TUTAJ.

Konkurs potrwa od 21 stycznia do 27 marca 2022 r.

• Szanowni Państwo

Szkoła organizuje XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”Można skorzystać z zakładki https://swietlik.edu.pl/jak-sie-przygotowac-do-konkursu-swietlik/, która pozwoli przygotować się do konkursu.Zapisy chętnych uczniów trwają do 12 lutego 2022 r. u wychowawców klas. Koszt udziału w konkursie wynosi 12 zł.8 marca zostanie przeprowadzony konkurs stacjonarnie dla wszystkich klas, które będą w tym czasie uczęszczać do szkół.Poniżej link do doświadczeń dla poszczególnych klas, których wykonanie jest potrzebne do rozwiązania testu konkursowego.https://swietlik.edu.pl/doswiadczenia-xv-edycji-konkursu-swietlik/Osoby zainteresowane konkursem zachęcam do odwiedzenia strony organizatora https://swietlik.edu.pl

• Dziękujemy 💟👍

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności pani Małgorzacie Godawiec, za piękne, ciekawe i wartościowe książki dla naszych czytelników. Dziękujemy za kolejny zastrzyk nowości czytelniczych!

• Sporty zimowe 1a

• Ile waży św. Mikołaj?

Świetlica szkolna była inicjatorem akcji charytatywnej dla Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zebraliśmy 80 kilogramów monet co dało pokaźną sumę 1036,12 zł.

Wszystkim zaangażowanym w akcję składamy serdeczne podziękowania!!!

• Dzień Babci i Dziadka 21, 22 stycznia -PAMIĘTAJ!

Poniżej - list z Policji w związku z bezpieczeństwem seniorów oraz kartka dla Babci i Dziadka

• "Mój widok z okna" klasa 1a