• Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny 2a

• Wiosenne śniadanie klasy 2a

• Dzień Kolorowej Skarpetki

• DZIEŃ OTWARTY- Wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę w ramach Dnia Otwartego- Dziękujemy!

• Lektura 3a

Omawianie lektury nie musi być nudne. "Brzydkie Kaczątko" w wykonaniu  3a

• Drugie śniadanie 3a

• Akwarium 2a

Wszystkim Kobietom Dużym i Małym w Dniu Ich Święta -Wszystkiego Najlepszego!!!!

• New

Rada Rodziców zakupiła i przekazała 2 szt. zasilaczy laboratoryjnych prądu stałego jako wyposażenie do pracowni fizycznej. Dziekujemy!

• Góra Grosza

Przez ostatnie dwa miesiące Samorząd Szkolny prowadził zbiórkę pieniędzy w akcji Góra Grosza, którą każdego roku organizuje Towarzystwo Nasz Dom. Zbierane były wszystkie nominały monet. Wspólnymi siłami udało się zebrać prawie 20 kg monet, co po przeliczeniu dało 507,61 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie!

• Pierwsza pomoc klasy 1-3

Dzisiaj  rozpoczął się cykl zajęć z Ratownikiem Medycznym w klasach 1-3 z  zakresu pierwszej pomocy.

• Wycieczka do Krakowa

15 lutego uczniowie klas ósmych spędzili przedpołudnie na przedstawieniu w języku angielskim "Animal Farm" w krakowskim Teatrze "Variete". Po spektaklu w wykonaniu aktorów "English Theatre", obowiązkowo spacer po krakowskiej Starówce. Szczególne podziękowania dla pogody, która rozpieszczała błękitem nieba i wiosennym słońcem.

• Tłusty Czwartek w SP 64

"Wszelkie diety dziś na boku, Tłusty Czwartek jest raz w roku!” Uczniowie SP64 w Katowicach już od rana świętowali wedle tradycji.

• Konkursy na "Walentynki"

WALENTYNKI W SP 64  Dzisiaj zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu plastycznego na Najpiękniejsze Walentynkowe Serce. Uczniowie wykonali piękne prace, za które otrzymali pamiątkowe dyplomy. Samorząd Uczniowski zamienił się dzisiaj w pocztę i roznosił w szkole walentynki dla uczniów i nauczycieli

• WALENTYNKI 2023

• Ogród botaniczny w Radzionkowie

Warsztaty Ogród Botaniczny w Radzionkowie klasa IV A

Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z różnymi rodzajami drewna – nauczyli się ich rozpoznawania, poznali ich właściwości, dowiedzieli  się co z czego jest zrobione. Warsztaty obfitowały w wiele ciekawostek z życia drzew. Ponadto dzieci zapoznały się z narzędziami i technikami obróbki drewna. Samodzielnie wykonali swoje własne pracę w drewnie. Praca z drewnem daje ogromne możliwości wykorzystania ze swojego potencjału twórczego, satysfakcję i wysokie poczucie sprawczości.

• Zajęcia z projektowania, skanowania i drukowania 3D

• Bal karnawałowy 2023

Dnia 9 lutego odbył się bal karnawałowy klas młodszych. Bardzo dobrze sie bawiliśmy, poza tym oglądalismy  "połykacza ognia", fakira i jego sztuczki, Janosika na szczudłach, Minionka, Spider Man'a itp

• DBI 2023

DBI 2023- 7.02 2023
    Bezpieczenstwo w sieci- DZIAŁAJMY RAZEM!

Udział klas młodszych w spotkaniu internetowym na Cyfrowym Dialogu "Bądź bezpieczny w internecie!"  Klub Młodego Programisty.

Plakaty: klasa 1b, 2a, 3a,3b, 4a,4b,5a

• Wyjazd na łyżwy