• Ferie zimowe 16-29.01.2023

W naszej szkole zorganizowane są półkolonie dla dzieci w godz.8.00-15.30

• "Bezpieczeństwo na szczycie"

W czwartek 12 stycznia uczniowie klas IV - VIII wzięli udział w warsztatach "Bezpieczeństwo na szczycie", dotyczących bezpieczeństwa w górach. Tematyka warsztatów obejmowała survival, ważne telefony oraz pierwszą pomoc. Podczas konferencji "Co w plecaku, co na sobie" doradzali młodzieży doświadczeni himalaiści -  zdobywcy Korony Himalajów i Karakorum -  Krzysztof Wielicki, Piotr Pustelnik oraz Janusz Gołąb - pierwszy zimowy zdobywca Gaszerbrum. Któź może lepiej wiedzieć, o czym nie wolno zapomnieć wybierając się w góry?

• Szkolny Konkurs Walentynkowy

• Walentynkowa poczta

• "Przygody Pipi"-wyjazd klas młodszych do teatru w Pałacu Młodzieży

• Kolekcje IVa

Klasa IV A wraz  z rozpoczeciem Roku  2023 na zajęciach wychowawczych zadbali o dostarczenie pozytywnych wrażeń płynących ze wspólnego działania. Uczniowie mieli okazje pochwalić sie swoimi wyjątkowymi kolekcjami.

• Nowy 2023 rok

• Święta Bożego Narodzenia

Jasełka 2022- link do wspaniałego przedstawienia i zdjęcia pod choinką

• Wspólne Kolędowanie z "Arką Noego".

Uczniowie klasy IV A wybrali się do Szkoły Arki Noego w Katowicach , aby złożyć osobiście  uczniom życzenia świąteczne i wspólnie pośpiewać Kolędy . Nie odbyło się bez prezentów i radosnej atmosfery w tym okresie świątecznym.

Wszystkiego dobrego!

• Czekoladowy autobus

• Rada Rodziców

Pragnie podziękować wszystkim zaangażowanym w Kiermasz Świąteczny: dzieciom, rodzicom i nauczycielom. Ozdoby i dekoracje były przepiękne, a frekwencja znakomita! Stworzyliśmy razem wspaniałą atmosferę Świat! Dziękujemy i życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

• TALENCIAKI

Nagrody zdobyte w ramach akcji Szkoła Pełna Talentów. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie!

• Szkolne konkursy

W dniu 19.12 w szkole zostały ogłoszone wyniki szkolnych konkursów świątecznych. Oceniana była Najpiękniejsza Bombka Choinkowa, Najpiękniejsza Kartka Świąteczna oraz Matematyczna Choinka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za piękne prace i gratulujemy laureatom konkursów!

• Europejski kiermasz pysznosci

Dzisiaj mieliśmy przyjemność skosztować pysznych potraw z wszystkich krajów Europy

• Kiermasz BOŻONARODZENIOWY

Rada Rodziców, rodzice oraz uczniowie zapraszają wszystkich na KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, który odbędzie się dnia:

19.12. w godzinach 15:30-18:00 (na I pietrze w budynku szkoły).

PRZYJDŹ, KUP, ZJEDZ ZE SMAKIEM, POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT!

Każda wydana przez Ciebie złotówka zasili budżet  Rady Rodziców i zostanie wydana na realizację kolejnych projektów dla naszych dzieci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• Poniedziałek może być fajny!

12 grudnia klasa 8A wzięła udział w warsztatach kulinarnych o charakterze integracyjnym w Klub Kulinarny. Twórcze duety wspólnie przygotowały ciasto na pierniki, a po wyciągnięciu z piekarnika zajęły się przyozdabianiem. Wszystko się udało, a śnieg za oknem wprowadził atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

• Mikołaj

• Śląski Festiwal Nauki

5 grudnia klasy ósme wzięły udział w szóstej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W tym roku na 17 scenach odbyły się pokazy naukowe w 6 strefach wiedzy: nauki humanistyczno-spoleczne, medycyna i zdrowie, technika, nauki ścisłe, przyroda i sztuka. Do współpracy zaproszono 2000 naukowców i popularyzatorów nauki. Każdy znalazł coś dla siebie. Do zobaczenia za rok.

• Wyniki konkursu Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia

W tym tygodniu zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu matematycznego. W każdej kategorii wiekowej nagrodzono trzy najlepsze prace. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• "Turniej gier i zabaw" klas młodszych

Dzisiaj w naszej szkole odbył się "Turniej gier i zabaw", w którym  rywalizowały dzieci z poszczególnych klas I-III. Turniej został zorganizowany przez p.Barbarę Fuchs wraz z klasą VIa.